4. ročník motoristické slavnosti LEGENDY

10.06.2017

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhl v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

LETOS JIŽ POČTVRTÉ

Je tomu už téměř pět let, když se LEGENDY představily svým návštěvníkům v Praze Bohnicích vůbec poprvé. Motoristická slavnost je specifické označení, které v sobě zahrnuje opravdový svátek pro majitele vozů, motocyklů nebo jejich velké obdivovatele.

Na rozloze 64 hektarů mohli návštěvníci spatřit opět přes jeden tisíc exponátů od těch historických, až po současné. Automobilky nebo významní prodejci značek zde odprezentují své novinky a návštěvníci tak mohou vidět vývoj automobilů a motocyklů v oblasti designu, technologie a řemeslného zpracování.

Čtvrtý ročník, jehož hlavním tématem je italský design, byl výjimečný také oslavou 50. výročí založení sportovní divize AMG značky Mercedes-Benz. Proto nechyběly vozy, které tuto bohatou historii symbolizují. Vedle toho zde představily automobilové značky své absolutní novinky.

foto P. Brodský

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!