17. ročník soutěží MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIA 2017 v Praze začíná….

12.07.2017

" MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIA 2017

" WORLD FASHION SHOW 2017 Czech Republic "

Osm náročných dnů čeká na finalisty světových soutěží, finalistů MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIA 2017 a vítězů z ročníků 2015 a 2016. Do Prahy přijelo 56 neslyšících dívek a chlapců z celého světa, kteří se budou ucházet o vítězné korunky a vyhlašované tituly. Pozvání do Prahy přijali Miss Deaf World 2016 Janie Erasmus z Jihoafrické republiky, 2. Vicemiss DeafWorld 2016 z Kanady, Miss Europe 2016 z Velké Británie i Mister Deaf World 2016 Kevin Petit z Francie. Na tiskové konferenci, která se dnes konala v Top Hotelu Praha, byli představeni finalisté i finalistky z více než 40 zemí světa.

Slavnostní finálový večer soutěží již 17. ročníku, kde nejde jen o dekorování vítězky a vítěze, ale zejména o integraci sluchově postižených mladých lidí do společnosti, se bude konat tuto sobotu 15. července od 19.00 hodin v Kongresovém centru Praha. Finálovým večerem bude provázet moderátorská dvojice Lenka Vacvalová a Jan Čenský. V doprovodném programu finálového večera vystoupí Felix Slováček, muzikálová zpěvačka a účastnice soutěže Moje tvář má známý hlas Markéta Procházková a taneční skupina Tutti Frutti. V hlavní porotě, která bude vybírat vítězné Miss a Mister, zasednou např. 2. vicemiss soutěže Česká Miss 2016 Kristýna Kubíčková, Felix Slováček nebo Markéta Procházková.

Během soutěže se finalisté a vítězné Miss a Mister Deaf z roku 2015 a 2016 představí i na třech World Fashion Show s doprovodným programem. Na těchto módních přehlídkách bude předvádět více než 80 neslyšících módní kolekci neslyšící módní návrhářky z Ukrajiny, večerní šaty a na závěr každý finalista a finalistka představí národní kroj svého státu. World Fashion Show 2017 se budou konat 12. července v Top Hotelu Praha, 16. července u Zahradního domu v zámeckém parku v Teplicích a 17. července zavítají finalisté do Hradešína nedaleko Prahy.

Organizátorem soutěží je MISS DEAF s.r.o. a Miss&MisterDeaf s.r.o.
foto P:Brodský

htmlkody.info
                                                                          email:spycross@spycross.cz                                                                    
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky